Biwak Hufcowy – szczegółowe informacje!

Poniżej przedstawiamy informacje dot. Biwaku Hufcowego:
 

Wyjazd – spotykamy się 8 czerwca o godzinie 16:25 na pętli Starołęka (NIE RONDO!) – stąd plecaki zostaną zabrane samochodem dostawczym, a harcerze pojadą autobusem linii 527 do Wiórka. Stamtąd przemarsz do Rogalinka, gdzie będą czekały plecaki. Na czas przejazdu ubieramy koszulki drużyny i chusty. 
Nocleg – namioty typu „10” na kanadyjkach. Należy zabrać śpiwór, karimat ani materacy nie zabieramy.
Wyżywienie – zapewniamy obiad w sobotę. Do obiadu należy zabrać menażki oraz niezbędnik. Prowiant na śniadania i kolacje zabieramy we własnym zakresie. Prosimy nie zabierać produktów wymagających przechowywania w lodówce. Warzywa itp. będziemy w stanie przechować w budynku, lecz będą one musiały być spakowane drużynami w oznaczone torby płócienne (byle nie plastiki, każdy zabiera we własnym zakresie). 
Powrót – 10 czerwca o godzinie 12:56 na przystanku Starołęka.
Woda – zapewnimy wodę do picia, lecz prosimy o zabranie na nią butelki.
Ekwipunek: Śpiwór;Menażka, kubek, niezbędnik, butelka na wodę;Prowiant na śniadania i kolacje; Koszulka drużyny i chusta na drogę; Ubrania dostosowane do pogody; Mundur (potrzebny od soboty, w piątek powinien być spakowany w plecaku); Ręcznik, niezbędne kosmetyki, klapki; Ewentualne materiały programowe związane z zadaniem przed rajdowym HS; Zgody rodziców.
 

Na zbiórce zostaną sprawdzone i zebrane zgody rodziców – każdy niepełnoletni uczestnik musi posiadać ze sobą zgodę o poniższej treści

Wyrażam zgodę na udział mojego syna/mojej córki…………. (imię i nazwisko dziecka) w Biwaku Hufcowym organizowanym przez Hufiec Poznań – Nowe Miasto w dniach 8 – 10 czerwca 2018 w Rogalinku. 
…………………………
(data i podpis rodzica/prawnego opiekuna)